śmigła

W ostatnich latach drony zdobywają ogromną popularność. Dzięki dronom twórcy internetowi mogą wykonywać wspaniałe ujęcia z lotu ptaka i wprowadzać je do swoich filmów, co jeszcze pare lat temu było zupełnie niemożliwe. Dziś drona może mieć już każdy, ale nie każdy może nim latać w celach komercyjnych. Aby to zrobić niezbędna jest specjalna licencja lotnicza. Jeśli i ty zastanawiasz się nad tym, jak wybrać idealnego drona, koniecznie zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem.

Drony sterowane smartfonem

Dron to małe, zdalnie sterowane urządzenie latające, wykorzystywane do fotografii oraz kinematografii. Dzięki dronom możliwe jest uzyskanie niesamowitych ujęć z lotu ptaka bez potrzeby fizycznego wzbijania się w powietrze. Najczęściej jest to urządzenie sterowane zdalnie, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Aby używać drona za pośrednictwem aplikacji mobilnej należy umieścić telefon w specjalnej podstawce oferowanej przez dystrybutorów dronów. Z tamtąd będziemy mieli fantastyczny podgląd na to, co widzi kamera drona.

technoosa

Drony do zabawy

Dron może zostać użyty do kilku rzeczy — pomijając zadania militarne drona można użytkować zarówno do zabawy, jak i profesjonalnej filmografii i fotografii. Jeśli chcemy zakupić własnego drona warto zastanowić się w jakim celu tak naprawdę go kupujemy. Jeśli naszym priorytetem jest zabawa lub rekreacja z powodzeniem możemy zainwestować w drona z najniższej półki. Latanie dronem może być niesamowitą przygodą, a jeśli przez przypadek zostanie popsuty, będzie można kupić następny. Inaczej wygląda sytuacja z dronami do fotografii i filmografii, które muszą posiadać stabilizację nagrywania oraz dość dobrą kamerę. Wiele modeli posiada już wbudowaną kamerę, jednakże istnieje kilka modeli, które umożliwiają zamontowanie własnej — najczęściej GoPro.

Sprawdź: https://marketing-internetowy24.pl/oferta/analityka-internetowa/

Kupując drona warto przyjrzeć się jego parametrom, takim jak zasięg, czas pracy, kamera (wbudowana czy dołączana), moduł GPS, sposób sterowania oraz obudowa i jakość urządzenia.Nie wszystkie drony nadają się do profesjonalnego użytku, a często drony z najniższej półki są wystarczające do hobbistycznego latania.

Przy współpracy z firmą Elektromaniacy.